ד"ר ירון מזון 03/05/23

כל מי שגר באזור חיפה והסביבה ומגדל חיית מחמד חייב להכיר את מספר הטלפון של וטרינר חירום בחיפה.

מדובר על מספר שיכול להציל את חייה של חיית המחמד שלכם, מאחר ובמקרה חירום כל דקה נחשבת.

חשוב לזכור כי במידה והכלב שלכם נדרס או שהחתול שלכם הורעל ישנה חשיבות מכרעת לכל רגע שתבזבזו על חיפוש אחר וטרינר בחיפה שיוכל לקבל אתכם בחירום.

חשוב לבחור במרפאה ווטרינרית מקצועית ואמינה, המצוידת בכל ציוד האבחון החדיש והמתקדם ביותר. למשל, מעבדת דם שמאפשרת לקבל את תוצאות הבדיקה תוך חצי שעה בלבד יכולה להיות חיונית במקרי חירום.

הדבר נכון גם לגבי אמצעי הדמיה הכוללים מכשיר אולטרסאונד ומכונת רנטגן, מאחר וזוהי הדרך לזהות גופים זרים בתוך גופו של בעל החיים ולאבחן את מצבם של האיברים הפנימיים ללא פעולה פולשנית.

מה חשוב לדעת לגבי וטרינר חירום בחיפה?

מרפאה המכילה מכשור מתקדם לבדיקות עיניים שונות יכולה להיות חיונית במידה ובעל החיים סובל מבעיה מורכבת בעין, באמצעות מכשור מסוג זה ניתן לבדוק לעומק את קרקעית גלגל העין, קצב ייצור הדמעות והלחץ התוך עיני של הכלב או החתול שלכם.

כמו כן, מרפאה ברמה גבוהה תכיל את כל הציוד הנדרש לטיפולי שיניים, כולל הציוד הנחוץ לצורך עקירת שיניים וטיפול בחתכים בחלל הפה.

בנוסף, חשוב לוודא כי המרפאה מכילה חדר ניתוח סטרילי, המצויד בציוד הרדמה ומכשירים המיועדים לניטור מצב החיה בזמן ההרדמה.

יש לבדוק מראש כי המרפאה מכילה חדר התאוששות, על מנת לאפשר לחיית המחמד לחזור לעצמה לאחר הניתוח.

וטרינר חירום בחיפה – מתי כדאי לפנות אליו?

אומנם חשוב לפנות למרפאה הווטרינרית בכל פעם שבעל החיים אינו חש בטוב, אך ישנם מקרי חירום המחייבים לפנות למרפאה גם מחוץ לשעות הפעילות.

לעיתים המתנה לשעות הבוקר או ליום חול עלולה להוביל להחמרה קריטית במצב של חיית המחמד שלכם. לכן במידה והטיול עם הכלב נגמר בהתנגשות עם רכב או אופניים חשמליים, חשוב לפנות מיד למרפאה ווטרינרית שמקבלת בחירום.

הדבר נכון לגבי כל פגיעה פיזית שמובילה לדימום, כאבים עזים, חוסר יכולת לעמוד או לשבת, רעידות, קשיי נשימה וכדומה.

כמו כן, במקרה של חשד להרעלה, ישנה חשיבות מכרעת לפנייה מידית למרפאה הווטרינרית. הדבר נכון לגבי אכילה של חומרי ניקוי, חומרי הדברה, תרופות ואפילו שוקולד וענבים.

אנו במרפאת וט הנשיא נשמח לספק לכם שירותי וטרינר חירום בחיפה. אנו מאובזרים בציוד אבחוני החיוני במקרי חירום, כולל רנטגן, אולטרסאונד ומעבדת דם. הווטרינרים שלנו מספקים טיפול בתחומי הרפואה השונים, כולל רפואה פנימית, רפואת חירום, כירורגיה, רפואת עיניים, רפואת עור, רפואת שיניים ועוד. המרפאה שלנו משתפת פעולה עם רופאים מומחים, במטרה לספק לחיית המחמד שלכם את הטיפול המקיף והמקצועי ביותר. לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, צרו קשר!