סיגל נולדה וגדלה בקרית ים, הבת הקטנה במשפחה. באופן מפתיע, סיגל לא חשבה שהיא  תהיה וטרינרית  כשתהיה גדולה ובעיקר נמשכה לתחומי האומנות והעיצוב. החיבור הראשון שלה לעולם בעלי החיים התרחש בגיל 16, כאשר במהלך שבוע התנדבות בקיבוץ,  מצא אותה  גור כלבים מתוק שיקבל את השם טופי  ויגרום לה להבין,  כמה נכון המשפט - שהכלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם, ושהיא רוצה לעזור ולהציל עוד הרבה בעלי חיים.

סיגל התגייסה לחיל השריון ושירתה בתפקיד מדריכת נהגי טנקים עד שיצאה לקורס קצינים ולאחר מכן שירתה כקצינת הדרכה. לאחר שחרורה מצה"ל טסה סיגל לטיול הגדול במזרח הרחוק, במהלכו גיבשה את ההחלטה לממש את חלומה להיות וטרינרית.

סיגל החלה ללמוד  לתואר ראשון במדעי בעלי החיים בפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית, במהלכו הכירה את ד"ר כפיר יזדי שהפך לחברה הטוב והם אף  נהיו שותפים לדירה ולעבודה,  בהוסטל של נערים עם שיתוק מוחין. כמו כן, במהלך הלימודים הכירה סיגל את גדי שלימים יהיה בעלה. סיגל סיימה את התואר הראשון בהצטיינות והתקבלה ללימודי וטרינריה באוניברסיטה העברית, גם אותם סיימה בהצטיינות ולאחר מכן התקבלה לתוכנית האינטרנשיפ היוקרתית בבית החולים האוניברסיטאי בבית דגן בו עבדה כרופאת חירום במשך שנה מאתגרת ועמוסה במקרים מורכבים ומעניינים. 

לאחר סיום האינטרנשיפ חזרה ד"ר סיגל  עם בעלה לצפון והחלה לעבוד במרכז חירום וטרינרי בו  רכשה ניסיון רב בטיפול במקרי חירום, רפואה פנימית וכירורגיה. סיגל  התמקצעה בתחום האנדוסקופיה והייתה אחראית על התחום במרכז החירום. כמו כן, הקפידה להתפתח מקצועית במהלך השנים בלימודי המשך ובכנסים בנושאים מגוונים.

בשנים האחרונות סיגל השקיעה חלק ניכר ממרצה בבנייה והדרכת קורס לימודי סייעות וטרינרית אשר כלל תוכנית לימודים עיונית ומעשית מגוונת ומקיפה. 

כיום סיגל מתגוררת בקרית אתא יחד עם בעלה, גדי, שני ילדיהם המקסימים גאיה ואור, הכלבים הירו וגולדה והחתול סוי. סיגל מצפה ומתרגשת מההזדמנות לבנות ולפתח יחד עם חבריה הטובים את וט הנשיא,  מרפאה וטרינרית ששמה לנר לרגליה את ערכי המקצועיות, החמלה והשירותיות.